Енергозберігаючі технології

Енергозберігаючі технології та вентиляція
 
 
Починаючи з 2005 року компанія «Sunny-land» представляє на ринку України новітні енергозберігаючі технології, а також системи вентиляції, водопостачання, кондиціонування повітря виробничих приміщень, житлових будинків, громадських будівель, спортивних споруд тощо. В арсеналі компанії є повний набір рішень зі створення сприятливого для людей клімату приміщень. Все кліматичне обладнання із асортименту «Sunny-land», зокрема системи вентиляції, розробляється з урахуванням енергозберігаючих технологій. Ми виконуємо підбір необхідного обладнання на основі відомостей про архітектурні особливості будівель різного призначення (наприклад, квартири, бані, спортзалу, кафе, магазинів чи навчальні приміщення). До того ж, спеціалісти «Sunny-land» враховують наявність різних кліматичних зон та вимоги технічного завдання для кожного об’єкту.  
 
Вентиляція
 
Утеплення будівель та встановлення герметичних вікон, що спрямоване на термоізоляцію та енергозбереження, має таку побічну дію, як припинення природного процесу інфільтрації. Таким чином в утепленому житловому будинку, особливо у ванній та на кухні, спостерігається підвищення рівня вологості, що призводить до утворення грибка. Для комфортного перебування людей у таких приміщеннях, необхідно облаштувати вентиляцію. Сучасні вентиляційні системи виконують такі функції:
 
  • подача та відвід повітря;
  • очищення повітряних мас від домішок;
  • економія ресурсів завдяки енергозберігаючим технологіям.
  • правильно налаштована вентиляція успішно виконує свої функції  в гаражах і не житлових приміщеннях.
 
Енергозберігаючі технології
 
Значні витрати енергоресурсів на забезпечення роботи кліматичного обладнання та їх висока ціна часто роблять неможливим налагодження комфортного мікроклімату в адміністративних, житлових та виробничих приміщеннях. Саме тому спеціалісти компанії «Sunny-land» спрямували свої зусилля на розробку та впровадження енергозберігаючих технологій для будь-яких споруд, які вже експлуатуються або знаходяться в процесі будівництва. 
Енергозберігаючі технології – основа енергетичної безпеки держави